×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

ABB Tango IP44

ABB Tango IP44

Vsaďte na prvotřídní kvalitu a elegantní design. Právě tyto prvky nabízí ABB Tango IP44. Jejich oblý styl dokonale padne prakticky do každého interiéru. Svoji spolehlivost pak potvrdí během dlouhých let provozu, které vás s ním čekají. ABB Tango IP44 je tvořeno z robustního plastu, díky němuž se nemusíte bát o žádné spoje uvnitř vaší zásuvky nebo spínače. Široké spektrum barevných kombinací zase zajistí, že se skvěle přizpůsobí každému prostředí. Sáhněte po světlém či tmavém odstínu. Nechte je splynout, případně udělejte pravý opak. Všechno to vám totiž produkty z naší nabídky umožní. Na tomto odkaze můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Tango je velmi používaná řada a má pestrou vybavenost mechanismů vypínačů a zásuvek. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. Naleznete zde vypínače a zásuvky ve zvýšeném krytí IP 44.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí bezšroubových svorek a jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Kompletace

Přístroj
+
Rámeček
=
Kompletní vypínač nebo zásuvka