×

Jističe Schrack Technik AMPARO - kvalitní řešení pro Vás

Optimalizovaný modulový design jističů Schrack Technik AMPARO zajišťuje pasivní proudění vzduchu. Jednoduchá montáž na lištu DIN. Správné připojení vodičů do svorek zajišťuje vodící clonka.

Jističe zajišťují v elektrickém obvodu automatické a rychlé odpojení spotřebiče od sítě, dojde-li k překročení povoleného proudu nebo k přetížení. Nabízíme Vám v naše e-shopu jističe Schrack AMPARO. Charakteristika jističů, které nabízíme je B a C jednofázové a třífázové. Jističe se umisťují do rozvaděče na DIN lištu, které také nabízíme v našem e-shopu ať už potřebujete na povrch nebo zapuštěné do zdi a naleznete je v kategorii Rozvaděče a rozvodnice. Nabízíme Vám také propojovací lišty pro modulární přístroje. Pro výrobky firmy Schrack AMPARO jsou vhodné lišty typu vidlička.

Jističe Schrack Technik AMPARO

Chci objedtat jističe Schrack Technik

Hlavičkové a třmenové svorky, vodící clonka pro správné připojení vodičů, průřez připojovacích vodičů: 1 - 25 mm², upevňovací systém na DIN lištu dle EN 50 022, VDE certifikace.

Charakteristika B – jistič elektrického vedení

Jistič zajišťuje ochranu elektrického vedení zásuvkových a světelných obvodů v domácnosti, které mají zapínací proud stejný jako jmenovitý nebo mírně zvýšený. Například se jistič používá pro běžné spotřebiče jako jsou žárovky, rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, pračka a podobně.

Charakteristika C – motorový jistič

Jistič se používá pro menší elektromotory, transformátory, větší světelné okruhy a podobně.

Charakteristika D – jistič pro zařízení s velkými zapínacími proudy

Jistič vypíná větší nadproudy. Využívá se pro velké indukční a kapacitní zátěže.

Nejčastějšími místy, kde využijete jističe C a D, je domácí dílna, garáž, zahrada či venkovní zásuvka, do které budete zapojovat elektrické nářadí.

Chci objedtat jističe Schrack Technik

Nabízíme i další výrobky Schrack Technik jako jsou proudové chrániče, relé, stykačehlavní vypínače a další.

Ukázka produktů

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.