×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Rámečky Hager lumina intense

Rámečky Hager lumina intense

Stavíte nový dům, anebo jen chcete změnu? Rámečky Hager lumina intense vám dobře poslouží ve všech případech. Přináší s sebou totiž elegantní design, který staví především na dokonalé harmonii mezi kvalitou a elegancí. Kvalitu poskytuje pečlivě vybraný materiál. Ten byl následně zpracován do ostrých tvarů a různých provedení, díky nimž si je můžete pořídit i ve vícenásobných variantách. Důležitou roli hrají i barvy. Rámečky Hager lumina intense sází na osvědčenou trojici v podobě matné bílé, stříbrné a černé. Projděte si proto desítky položek v této kategorii a vyberte si tu nejlepší pro vás. Za příznivé ceny pro firmy i jednotlivce.  Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte třeba přístroje vypínačůzásuvek nebo stmívačů. Doporučujeme také prohlédnout další designy této řady jako jsou soul a passion. Intense je založena na jednoduchém a inteligentním modulovém designu. Univerzální strojek pasuje do všech rámečků. Stačí si najít svůj styl a vytvořit vlastní sestavu – výběrem rámečků, barev a materiálů.

Stránky výrobce Hager

Zvlášť pro svislou a zvlášť pro vodorovnou montáž

Zvlášť pro svislou a zvlášť pro vodorovnou montáž
Filtry

Existuje 27 produktů.

Zobrazeno 1-12 of 27 položky