×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Rámečky Hager lumina passion

Rámečky Hager lumina passion

Udělejte z obyčejného vypínače či zásuvky jedinečný doplněk. Rámečky Hager lumina passion vám výrazně rozšíří možnosti, čímž vám i něco takového umožní zrealizovat. Především díky širokému spektru materiálů. Vyberte si mezi hliníkem, sklem, dřevem, anebo sáhněte po úplně jiné variantě. K dispozici máte hned deset barevných provedení inspirovaných metalickými i přírodními materiály. Díky tomu na našem eshopu můžete najít široké spektrum kvalitního zboží, které se liší nejen vzhledem, ale i svými vlastnostmi. Hlavně co se týče počtu umístěných zařízení. Máte jen jeden vypínač? Tím pádem vám postačí klasický rámeček. V opačném případě si můžete zakoupit i vícenásobné rámečky. Pořád za příznivé ceny. Použijte vícenásobné rámečky lumina a kombinujte třeba přístroje vypínačůzásuvek nebo stmívačů. Doporučujeme také prohlédnout další designy této řady jako jsou soul a intense. Passion je založena na jednoduchém a inteligentním modulovém designu. Univerzální strojek pasuje do všech rámečků. Stačí si najít svůj styl a vytvořit vlastní sestavu – výběrem rámečků, barev a materiálů.

Stránky výrobce Hager

Zvlášť pro svislou a zvlášť pro vodorovnou montáž

Zvlášť pro svislou a zvlášť pro vodorovnou montáž