×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Rámečky Hager lumina soul

Rámečky Hager lumina soul

Design, který není zbytečně rušivý, ale zároveň dobře funguje. Přesně tak by se daly popsat rámečky Hager lumina soul. Jejich elegantní vzhled zajišťuje především sázka na oblé tvary. Dobře zvolený materiál a skvěle zvládnuté řemeslné provedení z nich zase dělá decentní doplněk každého interiéru. Vybírejte si z různých provedení v naší nabídce. Máme pro vás jednotlivé i vícenásobné rámečky, abyste do nich mohli umístit libovolný počet zařízení. Kupte si jej, přidejte k němu vhodný vypínač nebo zásuvku, a složte si sestavu, co bude mít duši. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte třeba přístroje vypínačůzásuvek nebo stmívačů. Doporučujeme také prohlédnout další designy této řady jako jsou intense a passion. Lumina je založena na jednoduchém a inteligentním modulovém designu. Univerzální strojek pasuje do všech rámečků. Stačí si najít svůj styl a vytvořit vlastní sestavu – výběrem rámečků, barev a materiálů. Soul Vám přináší barvu lesklou v bílé barvě.

Stránky výrobce Hager

Zvlášť pro svislou a zvlášť pro vodorovnou montáž

Zvlášť pro svislou a zvlášť pro vodorovnou montáž
Filtry
Filtr produktů

Existuje 7 produktů.

Zobrazeno 1-7 of 7 položky