×

Žaluziové spínače Neo

Žaluziové spínače ABB Neo se chlubí moderním designem a ovládacími páčkami. Navíc je možné vybrat si je v různých barevných kombinacích.

Nabízíme nejen kryty pro žaluziové ovladače ABB Neo, ale také přístroje. Aby vypadaly žaluziové spínače ABB Neo úplně dokonale, můžete je vsadit také do vícenásobných rámečků. Při instalaci se přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí bezšroubových svorek - ty naleznete v kategorii kabely a vodiče. V naší nabídce najdete také další výrobky z řady ABB Neo, které budou vaše nové žaluziové spínače ABB Neo dokonale doplňovat. Vyzkoušejte zásuvky, spínače, televizní zásuvky nebo termostaty. Na následujícím odkazu můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Žaluziové spínače Neo

Ukázka barevných variant
ABB Neo bílá/ledová bílá Bílá/ledová bílá
ABB Neo bílá/ledová oranžová Bílá/ledová oranžová
ABB Neo bílá/ledová zelená Bílá/ledová zelená
ABB Neo bílá/ledová modrá Bílá/ledová modrá
ABB Neo bílá/bílá Bílá/bílá
ABB Neo bílá/ledová šedá Bílá/ledová šedá
ABB Neo grafitová/ledová bílá Grafitová/ledová bílá
ABB Neo titanová/onyx Titanová/onyx
ABB Neo ocelová/titanová Ocelová/titanová
ABB Neo onyx/titanová Onyx/titanová
ABB Neo ocelová/teracotta Ocelová/teracotta

Přístroj spínače

+

Kryt

+

Rámeček

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.