×

Retro vypínače a zásuvky – porcelánové Decento

Vypínače a zásuvky ABB Decento se vyznačují originálním designem a pravým porcelánem. Jistě si pamatujete otočný vypínač i ten tato řada Decento nabízí.

Retro vypínače této designové řady pozvednou interiér venkovské chalupy, jsou noblesním designovým doplňkem v luxusní rezidenci. Nabízíme je ve variantě s porcelánovým nebo dřevěným rámečkem.

Barevné provedení: bílá, bílá / přírodní buk, bílá / třešeň a černá

ABB Decento

Chci objedtat Decento

ABB Decento a jeho vybavenost.

Decento je i přes jeho porcelánový materiál dobře vybavené. Krom datových a telefonních zásuvek se dodává kompletní.

Tato řada Vám nabízí - vypínačezásuvky 230V , televizní zásuvky, datové a telefonní zásuvky a žaluziové spínače.

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla. U každého, kdo si pořídí koně, dochází ke splynutí duší. Kůň i lovecký pes jsou noblesními společníky. Stejně jako Decento. Porcelánový originál.

Pro montáž vypínačů a zásuvek ABB Tango do zdi budete také potřebovat elektroinstalační krabice a přívodní kabely.

Chci objedtat Decento

Nabízíme také další řady vypínačů a zásuvek ABB jako jsou ABB Swing a Swing L, ABB Levit a Levit M, ABB Element, ABB Time a Time Arbo, ABB Classic, ABB Decento, ABB Neo, ABB Solo a ABB Future linear - vše naleznete v kategorii ABB.

Ukázka produktů

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.