×

Lze zboží vrátit bez udání důvodu?
Ano, spotřebitel může vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů (slovy čtrnácti dnů) od zakoupení. Při vrácení nesmí být produkt nijak poškozen. Podrobné podmínky pro vrácení zboží naleznete v odstavci 5. našich obchodních podmínek nebo v kategorii Vrácení zboží

Jak mohu řešit reklamaci?
Pokud výrobek nefunguje správně nebo vůbec mohu výrobek zajisté reklamovat po dobu 24 měsíců od zakoupení. Výrobek mohu reklamovat přímo u výrobce nebo doručit na naší adresu. Podrobnější informace naleznete v kategorii Reklamace.

Musím být u Vás registrovaný, abych mohl nakoupit zboží?
Zajisté nemusíte, můžete nakoupit i bez registrace. Nemusíte se však bát registrace žádne informační e-maily nezasíláme ani newslettery. Registrace je čistě pro Vaše pohodlí pro příští nákup.

Jak dlouho budu čekat na zboží?
Objednávky se snažíme odesílat do 3 pracovních dní po objednání. Ovšem může se stát, že některé z položek v objednávce buď nejsou v dostatečném počtu skladem nebo vůbec není. Vždy je u položek uveden orientační počet kusů nebo doba dodání. Pokud by nebyl dostatečný počet budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky. Již zmíněné 3 dny jsou z důvodu, že objednávky obsahují velké množství položek a tak nám chvíly trvá než se Vaše objednávka zkompletuje nebo přeskladní z jiného skladu. Více o dopravě.

Kdy si mohu zboží vyzvednout nebo mi bude doručeno?
1. Pokud si u objednávky zvolíte osobní převzetí na adrese firmy tak budete vyzvání e-mailem případně telefonicky. 2. Pokud si zvolíte výdejní místo budete informováni o odeslání e-mailem a následně Vám přijde sms a e-mail, že je zboží připraveno na výdejním místě. 3. Při doručení na Vámi určenou adresu budete opět informováni o odesání e-mailem a následně Vás bude kontaktovat přepravní služba. Více o dopravě.

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.