×

Niloé

Pod zajímavým názvem Legrand Niloé se skrývá řada zásuvek a vypínačů, které se mohou klidně stát součástí vaší nové elektroinstalace. Ať už rekonstruujete bydlení, nebo jste pyšnými majiteli nového domu či bytu, skvělé designové formy  povýší interiér na zcela novou úroveň. Tato řada elektroproduktů sází nejenom na dokonalou funkčnost a snadnou montáž, ale také na vzhled na míru všem. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje za skvělé ceny. Můžete vedle sebe osadit třeba vypínače a termostat Niloé nebo datovou zásuvky a televizní zásuvku. Je to jen na vás, které přístroje použijete. Na tomto odkaze můžete navštívit stránky výrobce.

Katalog Legrand Niloé

Na následujícím odkaze si můžete stáhnout Katalog Legrand Niloé (11,6MB .PDF)

Niloé

Ukázka barevných variant

Barvy přístrojů a rámečků můžete libovolně kombinovat. Záleží jen na Vaší představě a fantazii.

Legrand Niloé bílá Bílá
Legrand Niloé šedá Šedá
Legrand Niloé červená Červená
Legrand Niloé béžová Béžová

Existuje 61 produktů.

Strana 1-15 of 61 položky

Kód: 764507

Výrobce: Legrand

Tlačítko č.1/0 Niloé bílá Legrand 764507

Tlačítko se používá například k sepnutí zvonku, ventilátoru s doběhem nebo v chodbách kde je schodišťový automat. Tlačítko - také spínač č. 1/0 bezšroubový.

Cena 62,46 Kč
51.62 Kč (bez DPH)
Více než 10ks
Na skladě není dostatek produktů
Zobrazit
Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.