×

Vypínače a zásuvky podle vzhledu.

Vybrat design

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

ABB

ABB

Domovní elektoinstalace ABB. Svět vypínačů a zásuvek ABB. Nabízíme 10 designových řad s širokou paletou barev. Moderní přístrojové vybavení pro komfort, bezpečnost i úspory elektrické energie.

Buďte kreativní s vypínači ABB uvnitř domu, v dílně i na zahradě.

Můžete rozehrát velkou hru barev a designů, a zapojit tak každého člena rodiny. Řešení domovní elektroinstalace už není únavnou záležitostí, ale prostorem pro kreativitu.

ABB logo

Vyberte si z designů ABB: Classic - Na počátku byl Classic, Swing® - Když potřebujete rozsvítit a zhasnout, Swing®L - Ladný a praktický design Tango® - Baví celou rodinu, Levit® - Pestrý design pro pestrý život, Levit®M - Hravý, mocný, výjimečný Neo® - Provokující a neomylně svůj, Neo® Tech - Má svůj sty, Element® - Vyladěná pohoda, Time® - Metalický, tvarově přímý a spolehlivý Time® Arbo - Kousek přírody doma, future® linear - Nadčasovost je budoucnost, solo® - Dokonalá harmonie a sty solo® carat - Ušlechtilý charakter, Decento® - Porcelánový originál

Zobrazit více

Zobrazit méně


Nejprodávanější v této kategorii
Existuje 2166 produktů.

Zobrazeno 1-12 of 2166 položky