×

Vypínače a zásuvky Nová Unica od Schneider Electric je nová a pestrá

Nová Unica a její vypínače a zásuvky nemusí být v povědomí jako ostatní prvky výzdoby v interiéru, ale mají významný dopad na komfort a pohodlí v obytných a pracovních prostorách. Pro naplnění tohoto potenciálu jsou produkty Unica navrženy tak, aby byly:

Každý den krásné a dávaly interiéru styl díky elegantnímu designu.

Každý den jednoduché, s možností rychlé a snadné montáže díky chytrému designu produktu.

Každý den podle vás, se zajištěním vysoké flexibility aplikace a použití díky modularitě a bezdrátovému ovládání.

Tato řada Vám nabízí mnoho možností, které můžete zakoupit v našem e-shopu jako jsou vypínače pro ovládání světel, zásuvky pro připojení spotřebičů, termostaty pro ovládání teploty, žaluziové spínače pro ovládání rolet a žaluzií nebo televizní zásuvky a další.

Nová Unica a její kvalita, která vydrží

Produkty řady Unica jsou vyráběny v nejmodernější továrně společnosti Schneider Electric ve městě Puente la Reina ve Španělsku. Její součástí je vývojové a odborné centrum pro oblast elektroinstalačních zařízení. Výrobky splňují nejvyšší standardy kvality. Poskytují vysokou spolehlivost, trvanlivost a estetiku, které jsou pro tuto řadu charakteristické.

Chci objedtat Unicu

Unica Studio

Řada Unica Studio nabízí výběr rámečků, které se snadno přizpůsobí různým typům interiérů.

Unica Studio

Nadčasový, univerzální design

Řada Unica Studio je základním kamenem naší nabídky. Je dodávána ve verzi s monolitickými rámečky z plně probarveného termoplastu (Bílá, Béžová, Aluminium a Antracit). Díky tomu, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitního termoplastu, jsou robustní a mají dlouhou životnost.

Bílé a béžové rámečky mají lesklý povrch a dokonale se hodí do světlejších interiérů s jasnějšími barvami stěn.

Barvy Antracit a Aluminium se hodí pro tmavší interiéry nebo jako výrazné barevné akcenty. Rámečky v barvě Antracit navozují hebký pocit na dotek, zatímco rámečky Aluminium dodávají interiéru lesk.

Unica Studio Color

Díky devíti nabízeným barvám – od světlých jemných až po výrazné živé – nabízí řada Unica Studio Color škálu odstínů, které dotvoří jakýkoliv styl interiéru.

Unica Studio Color

Nová hloubka barev

Rámečky Unica Studio Color mají do barvy přidány kovové částice, které jí dodávají hloubku a dynamiku.

Díky modernímu tvaru a hladkému zakřivenému povrchu jsou tyto rámečky ideální pro všechny moderní interiéry.

Unica Studio Color jsou rámečky dvojvrstvé. Jsou složeny z barevné čelní vrstvy na bílém nebo antracitovém podkladu, který dotváří design ladící s každým interiérem.

Unica Studio Outline

Rámečky Unica Studio Outline jsou provedeny v neutrální bílé barvě a vkusně dozdobeny barevným nádechem vnitřního rámečku.

Unica Studio Outline

Unica Studio Metal

Unica Studio Metal se skvěle hodí do současných interiérů s moderním vzhledem.

Unica Studio Metal

Tato řada obsahuje pět ultramoderních kovových povrchových úprav, které kombinují kvalitu a robustnost s elegantním designem.

Unica Studio Metal jsou rámečky dvojvrstvé. Jsou složeny z kovové čelní vrstvy a bílého nebo černého plastového podkladu.

Unica Pure

Pokud jde o eleganci a sofistikovanost, nic se nevyrovná řadě Unica Pure.

Unica Pure

Díky výběru čelní vrstvy rámečků vyrobených z přírodních materiálů dřeva, břidlice, skla, gumy, kovu, nabízí řada Unica Pure provedení pro prémiové interiéry.

Elegantní čistý design rámečku zvýrazňuje čelní vrstva, která je jako umělecké dílo osazena do tvarované lišty. Nosná plocha je v barvě bílé nebo antracit a odpovídá tónu čelní plochy.

Vynalézavý design

Montážní rámečky Unica, stejně jako modulární vypínače a zásuvky jsou navrženy tak, aby instalace byla plynulejší, než kdy předtím.

Snadná instalace. Kompaktnější mechanizmy s prostorem navíc pro zapojení a snadno přístupnými uvolňovacími tlačítky jsou jen dva příklady chytrých funkcí, které vám pomohou ušetřit čas při montáži.

Snadné nacvaknutí. Velikost mechanizmů Unica umožňuje přímé nacvaknutí do úložného systému OptiLine 45. Toto zásadní zjednodušení znamená, že nyní lze použít jeden typ mechanizmu pro domácnosti i komerční budovy.

Chci objedtat Unicu

Ukázka produktů

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.