×

Vypínače a zásuvky Sedna Elements a Sedna Design

Nové a stylové od Schneider Electric! Řada vypínačů a zásuvek Sedna Design/Elements se inspiruje posledními módními a designovými trendy. Sedna nabízí rozmanité barvy i textury a přináší vašemu domovu jedinečný vzhled dřeva, betonu, kovu nebo skla. Profesionály zase potěší technickými vychytávkami, které usnadňují a zrychlují instalaci. A navíc za dobrou cenu.

Dokonalé zarovnání na stěně. Krycí rámečky jsou vždy zarovnané se zdí. Díky osmibodovému systému uchycení dokonale přilnou i k nerovné stěně a vidíte pouze jejich jedinečný styl.

Sedna Elementr a Design

Perfektní souhra Sedna

Sedna nabízí mnoho variant. Vybraný rámeček, který nejlépe vyhovuje stylu interiéru lze doplnit stejným nebo kontrastním mechanizmem.

Design systému Sedna je moderní. Stejně tak poskytované funkce. Nabízí vše, co potřebují moderní domácnosti – sofistikované osvětlení, neomezenou konektivitu, bezpečnost i úspory energie.

Tato řada Vám nabízí - vypínačezásuvky 230V , televizní zásuvky, datové a telefonní zásuvky, termostaty Sedna, žaluziové spínače, vypínače a zásuvky ve zvýšeném krytí IP44, rámečky a další.

Chci objedtat Sednu

Sestavení řady Sedna je jednoduché.

Pro vypínače a zásuvky potřebujete přístroj s krytem a rámeček, dále se dvojzásuvky Sedna dodávají kompletní.

Sedna

Pro montáž vypínačů a zásuvek Sedna do zdi budete také potřebovat elektroinstalační krabice a přívodní kabely.

Nabízíme také další řady vypínačů a zásuvek Schneider Electric jako jsou Unica, Asfora a Nová Unica. - vše naleznete v kategorii Schneider Electric.

Chci objedtat Sednu

Ukázka produktů

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.