×

Termostaty Niloé Step

Termostaty se vyrábějí v různých designech. Pokud ale stojíte o to, aby termostat nenápadně splynul se zbytkem vaší domácnosti, je výhodné pořídit si vypínače, zásuvky i termostat z jedné produktové řady. Termostaty Niloé Step od Legrand se chlubí nenápadnou elegancí, plnou funkčností, zajímavými možnostmi kompletace a vysokou kvalitou zpracování.

Pro termostaty Niloé Step nabízíme také různé vícenásobné rámečky. Najdete u nás i díly pro kompletaci termostatu a vybrat si můžete z různých barevných variací, které podporují nenápadnou eleganci této produktové řady. Abyste měli dokonale sladěnou domácnost, můžete si u nás pořídit nejen termostaty Niloé Step, ale také zásuvky, TV zásuvky, datové zásuvky nebo žaluziové spínače Legrand. Stránky výrobce Legrand.

Ukázka barevných variant

Barvy přístrojů a rámečků můžete libovolně kombinovat. Záleží jen na Vaší představě a fantazii.

Legrand Niloé Step Pohled ze strany
Legrand Niloé Step bílá Bílá
Legrand Niloé Step hliník Hliník
Legrand Niloé Step ocel Ocel
Legrand Niloé Step černá Černá
Legrand Niloé Step máta Máta
Legrand Niloé Step růžová Růžová
Legrand Niloé Step perleť Perleť
Legrand Niloé Step antracit Antracit
Legrand Niloé Step hliník broušený Hliník broušený
Legrand Niloé Step ocel broušená Ocel broušená

Přístroj

+

Rámeček

Omlouváme se, ale stránku, kterou chcete zobrazit, se nepodařilo najít.

Hledejte znovu to, co hledáte

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.