×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Zásuvky ABB Time

Zásuvky ABB Time

Chcete důvody, proč si koupit zrovna tuto řadu? Pak vám jich pár dáme. Zásuvky ABB Time vás určitě přesvědčí svým povedeným designem. Ten sází na rovné linie a čistý vzhled dokreslený pečlivě vybranými barvami. V naší nabídce najdete hned osm odstínů. Vyzkoušejte třeba metalické barvy v podobě stříbra, oceli nebo titanu. Ostatním se pak zase budou líbit klasické odstíny v podobě bílé. K dispozici jsou i v různých variantách. Pořídit si můžete jednozásuvku, kterou doplníte o rámeček a složíte si tak vlastní barevnou kombinaci. Případně sáhněte po kompletních dvojzásuvkách, s nimiž si ušetříte dodatečnou práci při montáži. A teď třešinka na dortu - veškeré zboží z této kategorie pořídíte za rozumné ceny. Pěkně vypadající zásuvky si proto můžete nakoupit ve větším množství do vaší firmy, ale i k vám domů. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. Nabízíme Vám jednozásuvky tak i dvojzásuvky, které mají vychytávku pootočené zásuvky.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí bezšroubových nebo šroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Kompletace zásuvky

Přístroj zásuvky
+
Rámeček
=
Kompletní zásuvka

Dvojzásuvky se dodávají kompletní.