×

Vypínače a zásuvky Legrand Niloé Step – ještě lépe vypadající

Modernější, současnější a ještě lépe vypadající. S osvěženým vzhledem a povrchovými úpravami, které ladí s jakoukoli dekorací, představuje nová řada Niloé Step perfektní ovládací přístroje právě pro vás.

Zcela nový moderní vzhled s ostrými hranami. Profil každého spínače dostal štíhlejší a elegantnější vzhled. Výsledkem je řada, která kombinuje formu s funkčností.

Barvy a povrchové úpravy - jednoduchý styl, příjemný pro oči. Přizpůsobte si spínače podle svého vkusu. Každá povrchová úprava ladí s vaším interiérem. Tato řada Vám nabízí barvu bílou, černou, ocelovou a hliníkovou.

Barvy Niloé Step

Buďte styloví s řadou Niloé Step

Hrajte si s barvami - díky 4 barvám krytek mechanismu, ze kterých si můžete vybrat, je výběr plně ve vašich rukou.

Ať jste kdokoli, bez ohledu na váš vkus. Pokud jde o interiér, záleží i na těch nejmenších detailech. Každá povrchová úprava řady Niloé Step je navržena tak, aby vyzdvihla estetický styl vašeho domova.

Tato řada Vám nabízí - vypínače, zásuvky 230V , televizní zásuvky, datové zásuvky, termostaty Niloé Step, žaluziové spínače, rámečky a další.

Chci objedtat Niloé Step

Sestavení řady Niloé Step je jednoduché.

Pro vypínače a zásuvky potřebujete přístroj s krytem a rámeček, dále se dvojzásuvky Niloé Step dodávají kompletní a i s vychytávkou pootočené zásuvky to Vám zajistí zapojit pohodlně dvě zástrčky nad sebe.

dvojzásuvka niloe step

Designová řada Niloé Step, vám dává rozmanitou nabídku a svobodu výběru. Je to zdokonalená klasika pro první kroky v novém domově.

Pro montáž vypínačů a zásuvek Niloé Step do zdi budete také potřebovat elektroinstalační krabice a přívodní kabely.

Nabízíme také další řady vypínačů a zásuvek Legrand  jako jsou Céliáne, Valena Life, Valena Allure a Niloé. - vše naleznete v kategorii Legrand.

Chci objedtat Niloé Step

Ukázka produktů

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.