×

Vypínače a zásuvky ABB Swing - když potřebujete rozsvítit a zhasnout

V designu vypínačů a zásuvek Swing se snoubí jednoduchost, praktičnost a nadčasovost, v barvách inspirovaných podzimní přírodou.

Inspirace v barvách listí a hub, které s jednoduchostí nachystal v lese podzim. V korunách i na zemi. Stejně tak jednoduchá je příprava lahodného pokrmu z čerstvých hub i rekonstrukce domu v podání designu ABB Swing.

ABB Swing Vám nabízí tyto barvy - jasně bílá, světle šedá, krémová, béžová a hnědá.

ABB Swing

I byt ve starším bytovém nebo panelovém domě lze zařídit moderně a útulně. A to bez složitých stavebních úprav a zásahů v elektroinstalaci.

Chci objedtat Swing

ABB Swing L - Ladný a praktický design.

Ladně proplouvá každým dnem. Praktický a spolehlivý jako maminka starající se o plynulý chod rodiny. ABB Swing L je světlem pro cestu ze starého bytu do nového domu. Budete se na něj těšit jako na první školní den.

ABB Swing L Vám nabízí tyto barvy - jasně bílá / jasně bílá, jasně bílá / světle šedá, jasně bíláí / krémová, jasně bílá / mocca a jasně bílá / cihlová.

ABB Swing L

Ideální vypínače a zásuvky pro váš ideální domov. Jednoduchá kombinace barev a bílé. V tom je jeho přednost. Je ladný. Proto Swing L.

Tato řada Vám nabízí - vypínačezásuvky 230V , televizní zásuvky, datové a telefonní zásuvky, termostaty tango, žaluziové spínače, zásuvky ve zvýšeném krytí IP44, rámečky a další.

Ideální řešení Swing.

Praktické řešení pro panelové domy a rekonstrukce díky malé montážní hloubce spínače 12mm.

Pro vypínače a zásuvky 230V potřebujete přístroj s krytem a rámeček, dále dvojzásuvky Swing se dodávají kompletní a i s vychytávkou pootočené zásuvky to Vám zajistí zapojit pohodlně dvě zástrčky nad sebe.

Pro montáž vypínačů a zásuvek ABB Swing do zdi budete také potřebovat elektroinstalační krabice a přívodní kabely.

Nabízíme také další řady vypínačů a zásuvek ABB jako jsou ABB Tango, ABB Levit a Levit M, ABB Element, ABB Time a Time Arbo, ABB Classic, ABB Decento, ABB Neo, ABB Solo a ABB Future linear - vše naleznete v kategorii ABB.

Chci objedtat Swing

Ukázka produktů

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.