×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Datové a telefonní zásuvky ABB Swing

Datové a telefonní zásuvky ABB Swing

Hledáte datové a telefonní zásuvky ABB Swing? V tom případě jste na správném místě. V našem eshopu najdete širokou nabídku produktů značky, která se může pyšnit především svou špičkovou kvalitou. Vsaďte na ni i vy. Dejte vašim spojům tolik potřebnou ochranu. A pak už si jen užívejte, jak spolehlivě vaše telefonní síť funguje. Díky množství barevných variant si navíc můžete vybrat přesně takovou, jaká vám bude vyhovovat. Chcete, aby zásuvka dokonale splynula s okolím? Stačí sáhnout po barvě, která vám to umožní. Nebo zvolte pravý opak, a vytvořte kontrastní prvek. V obou případech si přijdete na své. Na tomto odkaze můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Pokud chcete cenově dostupné zásuvky a vypínače, a také oživit Váš interiér jsou rámečky Swing nebo Swing L řada právě pro Vás. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. Nabízíme Vám datové zásuvky RJ 45 CAT.5 a CAT.6 nebo telefonní zásuvky RJ 12-6 CAT.3.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68.

Kompletace datové a telefonní zásuvky

Datová, telefonní zásuvka
+
Kryt zásuvky
+
Rámeček
=
Kompletní datová, telefonní zásuvka