×
Vypínače ABB Swing

Vypínače ABB Swing

Vypínače ABB Swing plní hned několik funkcí. Ta hlavní je jasná - starají se o ovládání světel. V naší nabídce proto najdete takové produkty, které uspokojí vaše potřeby. A to ať už potřebujete vypínačem ovládat jedno či více světel. Stačí si vybrat z širokého spektra různých provedení na bázi jednopólového spínače, případně sáhnout po některé z dalších variant. To samé platí i o barevných kombinacích. Díky nim můžete vaši místnost sladit do stejných barev, nebo naopak vytvořit kontrast. Koupí navíc získáte jistotu prvotřídní kvality bez zbytečného utrácení. I samotná montáž je jednoduchá. Stačí vám jen šroubovák, chvilka času, a máte hotovo.

Design ABB Swing je inspirován lesem v podzimním obdobím v barvách listí a hub. Díky své hloubce vypínačů 12mm je ideální pro rekonstrukce panelových domů. Použijte vícenásobné rámečky Swing nebo Swing L a kombinujte přístroje. V této kategorii naleznete nejběžnější vypínače jako jsou jednopólové, střídavé nebo křížové tak i ty méně používané. Řada spínačů Swing Vám nabízí tyto barvy: bílá, béžová, hnědá, krémová a světle šedá. Pro sestavení kompletního spínače potřebujete přístroj včetně krytu a rámeček.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí šroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Stránky výrobce ABB

vypínače swing+rámeček=kompletní vypínač

Pomůcka - druhy vypínačů a jejich použití

Zobrazit více

Zobrazit méně


Nejprodávanější v této kategorii