×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

Vypínače ABB Swing

Vypínače ABB Swing

Vypínače ABB Swing plní hned několik funkcí. Ta hlavní je jasná - starají se o ovládání světel. V naší nabídce proto najdete takové produkty, které uspokojí vaše potřeby. A to ať už potřebujete vypínačem ovládat jedno či více světel. Stačí si vybrat z širokého spektra různých provedení na bázi jednopólového spínače, případně sáhnout po některé z dalších variant. To samé platí i o barevných kombinacích. Díky nim můžete vaši místnost sladit do stejných barev, nebo naopak vytvořit kontrast. Koupí navíc získáte jistotu prvotřídní kvality bez zbytečného utrácení. I samotná montáž je jednoduchá. Stačí vám jen šroubovák, chvilka času, a máte hotovo.

Design ABB Swing je inspirován lesem v podzimním obdobím v barvách listí a hub. Díky své hloubce vypínačů 12mm je ideální pro rekonstrukce panelových domů. Použijte vícenásobné rámečky Swing nebo Swing L a kombinujte přístroje. V této kategorii naleznete nejběžnější vypínače jako jsou jednopólové, střídavé nebo křížové tak i ty méně používané. Řada spínačů Swing Vám nabízí tyto barvy: bílá, béžová, hnědá, krémová a světle šedá. Pro sestavení kompletního spínače potřebujete přístroj včetně krytu a rámeček.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí šroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Stránky výrobce ABB

vypínače swing+rámeček=kompletní vypínač

Pomůcka - druhy vypínačů a jejich použití

Zobrazit více

Zobrazit méně


Nejprodávanější v této kategorii