×

Vypínače a zásuvky ABB Tango - baví celou rodinu

Vypínačů a zásuvek designové řady Tango prodala firma ABB více než sto milionů. Pro široké přístrojové možnosti a sympatický oblý tvar se stala evergreenem.

Barevná hra, kterou si můžete společně kdykoliv zahrát. Elegantní jako barvy květů, které máte rádi. ABB Tango Vám nabízí tyto barvy - bílá, šedá, slonová kost, béžová, hnědá, černá, kouřová šedá a vřesová červená.

Barvy ABB Tango

ABB Tango je rodinným výběrem se vším, co potřebujete.

Tango je stálé a velmi dobře vybavené. Zkuste použít vícenásobné rámečky osazené například několika zásuvkami nebo různými přístroji. Je to praktické i efektní.

Tato řada Vám nabízí - vypínačezásuvky 230V , televizní zásuvky, datové a telefonní zásuvky, termostaty tango, žaluziové spínače, vypínače a zásuvky ve zvýšeném krytí IP44, rámečky a další.

Chci objedtat Tango

Sestavení řady Tango je jednoduché.

Pro vypínače potřebujete přístroj, kryt a rámeček. U zásuvek 230V Vám stačí navíc jen rámeček. Dvojzásuvky Tango se dodávají kompletní i s „vychytávkou“ pootočené zásuvky, což Vám zajistí zapojit pohodlně dvě zástrčky nad sebe.

dvojzásuvka tango

Designová řada ABB Tango, jejíž pestrost rozvíjejí sami zákazníci. Díky tomu je považována za rodinnou elektroinstalaci. A dovolit si ji může opravdu každý.

Pro montáž vypínačů a zásuvek ABB Tango do zdi budete také potřebovat elektroinstalační krabice a přívodní kabely.

Nabízíme také další řady vypínačů a zásuvek ABB jako jsou ABB Swing a Swing L, ABB Levit a Levit M, ABB Element, ABB Time a Time Arbo, ABB Classic, ABB Decento, ABB Neo, ABB Solo a ABB Future linear - vše naleznete v kategorii ABB.

Chci objedtat Tango

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.