×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Datové a telefonní zásuvky ABB Tango

Datové a telefonní zásuvky ABB Tango

Dnes už není potřeba kabel k tomu, abyste si mohli zavolat. Především ve firmách je ale efektivnější po něm sáhnout. Jestliže tedy hledáte datové a telefonní zásuvky ABB Tango, jste na správném místě. Produkty z této řady se totiž mohou pochlubit prvotřídní kvalitou, díky níž nebudete muset mít starosti o žádné spoje. Robustní kryt ochrání veškeré připojené kabely, a zajistí stabilní proud dat přímo do vašeho telefonu. Díky jejich oblému tvaru a širokému spektru barevných kombinací je pak nebudete muset skrývat. Stačí si jen vybrat vhodnou barvu, a nechat je vyniknout mezi nábytkem a dalšími doplňky. Na tomto odkaze můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Tango je velmi používaná řada a má pestrou vybavenost mechanismů vypínačů a zásuvek. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. Nabízíme Vám datové zásuvky RJ 45 CAT.5 a CAT.6 nebo telefonní zásuvky RJ 12-6 CAT.3.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68.

Kompletace datové, telefonní zásuvky

Přístroj datové, telefonní zásuvky
+
Maska nosná
+
Kryt zásuvky
+
Rámeček
=
Kompletní datová, telefonní zásuvka