×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Termostaty ABB Tango

Termostaty ABB Tango

Termostaty ABB Tango se mohou pochlubit svým kvalitním zpracováním. Díky tomu vám budou dlouho a spolehlivě sloužit. A hlavně nebudou zbytečně rušit stálost vašeho interiéru. Produkty z této řady totiž sází na oblé tvary. Hodí se tak nejen do moderních domů, ale také těch starších a zrenovovaných. Vybrat si přitom můžete i barvu. K dispozici je hned několik barevných kombinací, díky nimž termostaty vyniknou jak na světlé, tak na tmavé zdi. S některými z nich se pak dá po samotné montáži dál pracovat, protože jsou programovatelné. Sáhnout ovšem můžete i po jednodušší manuální verzi.

Designová řada ABB Tango a jeho oblý styl je rodinným výběrem se vším co potřebujete. Kryty vypínačů nebo zásuvek jsou elegantní jako barvy květů. Tango je velmi používaná řada a má pestrou vybavenost mechanismů vypínačů a zásuvek. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. V této kategorii Vám nabízíme termostaty programovatelné nebo manuální.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68.

++=

Zobrazit více

Zobrazit méně


Nejprodávanější v této kategorii