×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Zásuvky ABB Tango

Zásuvky ABB Tango

Žít bez elektřiny je prakticky nemožné. Bez nich se tedy prakticky neobjedete. Zásuvky ABB Tango vám naštěstí nabídnou kompletní servis, s jehož pomocí budete spolehlivě napájet vaše elektrospotřebiče. A díky jejich elegantnímu designu rozhodně neudělají ostudu. Řady Tango sází na oblý styl, který se skvěle hodí nejen do nových a moderních prostor. Využít je můžete prakticky kdekoliv. A to hlavně proto, že jsou dostupné hned v několika barevných variantách. Vyberte si odstín, co dokonale splyne s okolím. Případně zvolte opačný přístup a vytvořte kontrast. Pak už jen stačí zjistit, jestli budete potřebovat dvojzásuvku, nebo si vystačíte s jednou. Obě varianty najdete v našem eshopu.

Designová řada ABB Tango a jeho oblý styl je rodinným výběrem se vším co potřebujete. Zásuvky nebo vypínače jsou elegantní jako barvy květů. Tango je velmi používaná řada a má pestrou vybavenost mechanismů vypínačů a zásuvek. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje třeba žaluziový spínač, zásuvky, termostat a podobně. Nabízíme Vám jednozásuvky tak i dvojzásuvky, které mají vychytávku pootočené zásuvky.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí bezšroubových nebo šroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Stránky výrobce ABB

zásuvky tango+=Dvojzásuvky se
dodávají kompletní

Zobrazit více

Zobrazit méně


Nejprodávanější v této kategorii