×
TV zásuvky ABB Tango

TV zásuvky ABB Tango

Byl to vynález, který otočil svět vzhůru nohama. Dnes už tak velký význam nemá, pořád si ale drží velkou popularitu. TV zásuvky ABB Tango vám proto pomůžou s tím, abyste při sledování tohoto revolučního vynálezu nemuseli prakticky nic řešit. Dokonale ochrání veškeré spoje, a vytvoří most mezi vaším televizorem a signálem. Díky jejich elegantnímu designu je navíc nebudete muset skrývat. Oblý styl se hodí i do moderních interiéru, kde společně s vhodnou barevnou kombinací vytvoří přirozeně vypadají prvek. Stačí si jen vybrat, jestli sáhnete spíše po tmavším nebo světlejším odstínu. V obou případech máme zboží skladem a připravené k okamžitému odeslání.

Designová řada ABB Tango a jeho oblý styl je rodinným výběrem se vším co potřebujete. Kryty vypínačů nebo zásuvek jsou elegantní jako barvy květů. Tango je velmi používaná řada a má pestrou vybavenost mechanismů vypínačů a zásuvek. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. Hledáte televizní a satelitní zásuvky, koncové nebo průběžné? V této kategorii je naleznete.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí šroubových svorek. T jsou určeny pro koaxiální kabely, které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

++=

Zobrazit více

Zobrazit méně


Nejprodávanější v této kategorii