×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Telefonní zásuvky ABB Classic

Telefonní zásuvky ABB Classic

Spolehlivé volání nejen ve firmě, ale také v domácnosti. Telefonní zásuvky ABB Classic se skládají ze třech částí, které ochrání citlivé spoje před prachem a poškozením. Díky jejich konstrukci se navíc snadno montují a uvádějí do provozu. Stačí vám k tomu šroubovák a kabel. Řada ABB Classic je ekonomickou variantou bez kompromisů na kvalitě. Kromě jednoduché montáže se proto můžete těšit i na přívětivou cenu. A také na množství barevných kombinací. Díky nim zakoupené zásuvky dokonale sladíte s barvou vašich zdí nebo nábytku. Stačí je šikovně zkombinovat s dalšími prvky v místnosti a skvěle do ní zapadnou. Na tomto odkaze můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí šroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Kompletace telefonní zásuvky

Přístroj telefonní zásuvky
+
Kryt zásuvky telefonní
+
Rámeček
=
Kompletní telefonní zásuvka
Filtry

Existuje 8 produktů.

Zobrazeno 1-8 of 8 položky