×

Žaluziové spínače Future linear

Přemýšlíte, které žaluziové spínače by se nejvíc hodily k vašim elektrickým roletám, markýzám či žaluziím? Vsaďte na žaluziové spínače ABB Future linear, které se pyšní kovovým vzhledem, studenými moderními barvami, ostře řezanými hranami a prvotřídními materiály.

Žaluziové spínače ABB Future linear se hodí do jakékoliv domácnosti či kanceláře. Různé typy krytů můžete kombinovat s vybranými přístroji a vaše žaluziové vypínače této řady ABB díky tomu budou zcela jedinečné. Pokud byste ocenili více barev, můžete využít vícenásobné rámečky, které vám dovolí také mít více různých přístrojů u sebe. Spínače se upevňují šrouby do elektroinstalační krabicekabely se k nim připevňují bezšroubovými svorkami. Přejít na web výrobce ABB.


Kompletace - žaluziové spínače Future linear

Žaluziové spínače ABB Future linear

Ukázka barevných variant
ABB Future linear studio bílá Studio bílá
ABB Future linear slonová kost Slonová kost
ABB Future linear hliníková stříbrná Hliníková stříbrná
ABB Future linear antracitová Antracitová
ABB Future linear ušlechtilá ocel Ušlechtilá ocel
ABB Future linear mechová bílá Mechová bílá
ABB Future linear mechová černá Mechová černá

Omlouváme se, ale stránku, kterou chcete zobrazit, se nepodařilo najít.

Hledejte znovu to, co hledáte

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.