×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Žaluziové spínače ABB Tango

Žaluziové spínače ABB Tango

Vsaďte na oblý styl, který se hodí prakticky do každého interiéru. V naší nabídce najdete žaluziové spínače ABB Tango - produkty pyšnící se nejen svým elegantním vzhledem. Jedním z jejich největších lákadel je kvalita. Pochlubit se mohou robustním zpracováním, díky němuž vám vydrží dlouho a spolehlivě sloužit. Bezšroubové svorky zase výrazně zjednoduší jejich montáž. Veškeré výrobky z této řady najdete v různých barevných provedení. Jestliže potřebujete, aby splynuly s okolím, tyto spínače vám to umožní. Stejně tak jako v opačném případě. Stačí si tedy projít náš eshop a vybrat si spínač šitý na míru vašim potřebám. Na tomto odkaze můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Tango je velmi používaná řada a má pestrou vybavenost mechanismů vypínačů a zásuvek. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. V této kategorii Vám nabízíme kryty a přístroje žaluziových spínačů.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí bezšroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Kompletace žaluziového spínače

Přístroj spínače žaluzií
+
Kryt spínače
+
Rámeček
=
Kompletní spínač žaluzií