×

Žaluziové spínače Solo

Pořizujete si elektrické žaluzie či rolety a hledáte vhodné spínače? Žaluziové spínače ABB Solo jsou možná tím pravým pro vás. Jsou krásné, na první pohled elegantní, mají čisté rysy, jemné barvy a prvotřídní zpracování. V řadě ABB Solo carat navíc najdete žaluziové spínače ABB Solo s rámečky z oceli, skla nebo bronzu.

Žaluziové vypínače ABB Solo se stanou nedílnou součástí vašeho interiéru. Ve vícenásobných rámečcích je navíc můžete kombinovat s dalšími přístroji, vypínači či zásuvkami. A právě tyto rámečky jim mohou dodat ještě zajímavější barevné kombinace. Nabízíme jedinečné kryty, ale i přístroje pro žaluziové spínače ABB Solo. Ty se vkládají do elektroinstalační krabice, upevňují šrouby a kabely se k nim připevňují s pomocí bezšroubových svorek. Můžete také navštívit stránky výrobce ABB.

Žaluziové spínače Solo

Ukázka barevných variant
ABB Solo
ABB Solo studio bílá/ studio bílá Studio bílá
ABB Solo slonová kost/chromová Slonová kost/chromová
ABB Solo studio bílá/chromová Studio bílá/chromová
ABB Solo antracitová/chromová Antracitová/chromová
ABB Solo metalická šedá/chromová lesklá Metalická šedá/chromová lesklá
ABB Solo Carat
ABB Solo bílé sklo Bílé sklo
ABB Solo bronz Bronz
ABB Solo ušlechtilá ocel Ušlechtilá ocel
ABB Solo chromovaná mosaz Chromovaná mosaz
ABB Solo zlacena mosaz Zlacená mosaz
ABB Solo černé sklo Černé sklo
ABB Solo antracitový porcelán Antracitový porcelán

Přístroj spínače

+

Kryt

+

Rámeček

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.