×

Televizní zásuvky Element

Sháníte televizní zásuvky a ocenili byste modernější design? V tom případě pro vás budou televizní zásuvky ABB Element jasnou volbou. Zapadnou jak do moderní, tak i do starší domácnosti.

Televizní, satelitní zásuvky ABB Element se vyznačují vysokou kvalitou, dokonalým zpracováním a nabízejí možnost zasazení do vícenásobných rámečků. Kromě krytů nabízíme také přístroje pro televizní zásuvky ABB Element. Ty se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice a kabely se připevňují pomocí bezšroubových svorek. Vybrat si u nás můžete také další produkty z řady ABB Element, které vám umožní mít doma či v kanceláři vše dobře sladěné. Nabízíme zásuvky, vypínače, datové zásuvky, žaluziové spínače nebo termostaty. Na následujícím odkaze můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Televizní zásuvky Element

Ukázka barevných variant
ABB Element bílá/bílá Bílá/bílá
ABB Element bílá/ledová bílá Bílá/ledová bílá
ABB Element bílá/ledová šedá Bílá/ledová šedá

Přístroj TV zásuvky

+

Kryt TV zásuvky

+

Rámeček

Filtry

Existuje 6 produktů.

Strana 1-6 of 6 položky
Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.