×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Vypínače ABB Solo

Vypínače ABB Solo

Vsaďte na čistý a luxusní styl, jenž s sebou přinášejí vypínače ABB Solo. Vzhled skutečného bronzu, oceli a skla nabízí nevídané možnosti, díky nimž mohou produkty z této nabídky dokonale splynout s vaším interiérem. Anebo vytvořit jemný kontrast na základě toho, jakou z barevných provedení si vyberete. K dispozici jsou čtyři odstíny - antracitová, bílá, barva sloní kosti a metalická šedá. Pořiďte si vypínač v jednoduchém provedení, případně si rovnou kupte celý strojek přesně podle vašich požadavků. Sáhněte po střídavém, křížovém nebo sériovém přepínači, doplňte jej o elegantní kryt, a vytvořte si z něj nedílnou součást vašeho domu či bytu. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. V této kategorii naleznete nejběžnější vypínače jako jsou jednopólové, střídavé tak i ty méně používané.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí bezšroubových nebo šroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Stránky výrobce ABB

Kompletace vypínače

Přístroj vypínače
+
Kryt vypínače
+
Rámeček
=
Kompletní vypínač

Pomůcka - druhy vypínačů a jejich použití