×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

TV zásuvky ABB Swing

TV zásuvky ABB Swing

Konkurenci má obrovskou, stále ale dokáže bavit svoje diváky. Obzvlášť v dnešní době, kdy vás jen jeden kabel dělí od skvělé zábavy. V naší nabídce proto najdete TV zásuvky ABB Swing, s jejichž pomocí dokonale ochráníte veškeré spoje. Bez starostí tak budete moct sledovat vaše oblíbené stanice. Řada ABB Swing se ovšem vyznačuje především špičkovou kvalitou. Dostupná je navíc v různých variantách. Díky tomu u nás najdete široké spektrum barevných kombinací, které skvěle padnou na zdi světlých i tmavých odstínů. Vaše zásuvky už tedy nemusíte schovávat před pohledy vašich blízký. Můžete je využít k vytvoření kontrastu, nebo je nechat zmizet a splynout s vaší zdí. Na tomto odkaze můžete navštívit stránky výrobce ABB.

Pokud chcete cenově dostupné zásuvky a vypínače, a také oživit Váš interiér jsou rámečky Swing nebo Swing L řada právě pro Vás. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. Hledáte televizní a satelitní zásuvky, koncové nebo průběžné? V této kategorii je naleznete.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí šroubových svorek. Ty jsou určeny pro koaxiální kabely, které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Kompletace TV zásuvky

Přístroj TV zásuvky
+
Kryt TV zásuvky
+
Rámeček
=
Kompletní TV zásuvka