×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Vypínače Hager lumina

Vypínače Hager lumina

Hledáte běžné jednopólové, anebo střídavé vypínače? Oba tyto typy v naší nabídce určitě najdete. A k tomu ještě něco navíc. Vypínače Hager lumina se totiž mohou pochlubit špičkovou kvalitou zpracování, která se propisuje do celé řady dalších vlastností. Poznáte to především na vzhledu. Ten je sice jednoduchý, ale zároveň krásný. Dává vám vybrat z trojice smyslných barev, a nechává vyniknout ostré hrany. Radost ovšem budete mít nejen z jejich designu. Řada lumina nabízí ještě snadnou a rychlou montáž ve spojení s příznivou cenou. Jestliže tedy hledáte zajímavý a funkční doplněk do vašeho moderního interiéru, není nic jednoduššího než si od nás jeden koupit. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje třeba vypínače a zásuvky. Můžete si vybrat ze tří řad rámečků lumina soulintense nebo passion.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí bezšroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Stránky výrobce Hager

Kompletace vypínače

Přístroj vypínače
+
Rámeček
=
Kompletní vypínač

Pomůcka - druhy vypínačů a jejich použití