×

eco Doprava zdarma

Při nákupu nad 10.000 Kč včetně DPH získáte dopravu zdarma.

Kategorie

 • Hager lumina

 • eco

  eco Snažíme se být ECO

  Z 90% odesíláme zboží v již použitých krabicích. Což znamená, že Vám může přijít zboží třeba v krabici od bot nebo od dětských plen. :)
  Stejně tak používáme i výplně krabic.

  Veškerou dokumentaci odesíláme elektronicky. Tohle všechno vede k menší ekologické stopě naší firmy, nižších nákladů a tudíž i nižších cenách v našem e-shopu.

 • Schneider Electric SEDNA

 • ABB Decento

 • Dodání zboží

  dodáníDodání zboží

  Zboží, které je uvedeno v nějakém počtu skladem se snažíme odeslat do 3 pracovních dnů. Pokud by tomu bylo jinak budeme Vás informovat e-mailem případně telefonicky.

 • Legrand Valena Life

 • 20 let

  dodáníDěkujeme!

  Již přes 20 let Vám dodáváme elektro a za to děkujeme především našim zákazníkům.

 • Legrand Valena Allure

Zásuvky Hager lumina

Zásuvky Hager lumina

Dobře sladit celý váš interiér bývá docela fuška. Kromě volby vhodných barev je potřeba citlivě pracovat s různými materiály. Tak, aby žádný z nich zbytečně nebořil celkový vzhled místnosti. Chcete tomu zabránit? Zásuvky Hager lumina vám tento problém pomohou vyřešit. Jedná se o produkty z vyladěné řady, která sází na moderní design a nadčasový styl. Nabízí trojici základních barev, a usnadní vám také samotnou montáž. Vyberte si tedy z našeho eshopu takovou zásuvku, která se vám bude nejvíce líbit. Objednejte si jí, a my vám jí pošleme až k vám domů nebo do vaší firmy. To vše za příznivou cenu. Použijte vícenásobné rámečky a kombinujte přístroje. Můžete si vybrat ze tří řad rámečků lumina soulintense nebo passion.

Přístroje se upevňují šrouby do elektroinstalační krabice nejlépe typu KU 68. Kabely se do přístrojů upevňují pomocí šroubových svorek. Ty jsou určeny pro vodiče 1-2,5 mm², které naleznete v kategorii kabely a vodiče.

Stránky výrobce Hager

Kompletace zásuvky

Přístroj zásuvky
+
Rámeček
=
Kompletní zásuvka

Dvojzásuvky se dodávají kompletní.

Filtry

Existuje 11 produktů.

Zobrazeno 1-11 of 11 položky