×


Pokud jste zakoupili zboží přes náš internetový obchod máte možnost vrácení bez udání důvodů během zákonné 14 denní lhůty od data jeho převzetí.

Jak postupovat při vrácení?
Vrátit zboží můžete jedním ze 2 způsobů:

1. Zaslat zboží zpět na naší adresu:
ELEP, s.r.o.
Ladova 359
411 18 Budyně nad Ohří

Zboží odešlete zpět s formulářem o vrácení zboží. Formulář jednoduše vyplňte na níže uvedeném odkazu, který vytiskněte a přiložte ke zboží. (Formulář slouží pouze k tisku, nikam se neukládá ani neodesílá.)

Formulář - Odstoupení od kupní smlouvy

2. Nebo osobně na stejné adrese.

Co znamená Odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu?
Pokud jste výrobek zakoupil v našem internetové obchodě jako spotřebitel (nemáte na faktuře uvedeno IČ), máte v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 NOZ právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.
Tohoto svého práva můžete využít ve chvíli, kdy vám výrobek z nějakého důvodu nevyhovuje nebo neodpovídá vašim představám.

Výrobek je zakoupen na IČ, mohu odstoupit od kupní smlouvy?
V případě, že jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na vás nevztahuje.

Jak se počítá lhůta 14 dnů?
Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).
Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Kdy mi vrátíte peníze?
Peníze za zboží zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na naší adresu (případně, než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

V případě nejasností nebo ostatních dotazů nás kontaktujte e-mailem: elep@elep.cz nebo telefonicky na čísle 603 516 642.

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.