×

ABB Levit - pestrý design pro pestrý život

ABB Levit jsou vypínače a zásuvky unikátního moderního designu. Rámečky a kryty vypínačů jsou složeny ze dvou vrstev různých barev. 10 barevných variant a široký výběr přístrojových možností dávají velký prostor pro hraní si s designem interiérů.

Život, nejen s malými dětmi, je plný barevných variací. Může být klidný a harmonický, stejně tak jako výrazně kreativní. Design Levit pestrý jako život, ať je kdekoliv.

ABB Levit Vám nabízí tyto barvy - bílá / ledová bílá, bílá / bílá, krémová, šedá / bílá, slonová kost / bílá, macchiato / bílá, bílá / kouřová černá, žlutá / kouřová černá, červená / kouřová černá, oranžová / kouřová černá a zelená / kouřová černá.

ABB Levit

Design Levit, který se vznáší na stěnách. Levit – jiný z čela, jiný z boku a vypadá, že levituje.

Chci objednat Levit

Levit M - Hravý, mocný, výjimečný

Harmonie neutrálních metalických tónů pro ještě větší efekt. Nejenže se vznáší na stěnách, ale nyní dodá interiéru i punc exkluzivity respektující moderní trendy. Hravost i výjimečnost.

ABB Levit M Vám nabízí tyto barvy - onyx / kouřová černá, perleťová / ledová bílá, ocelová / kouřová černá a titanová / kouřová černá.

ABB Levit M

Výjimečnost spočívá nejen v efektním provedení, ale také v bohaté výbavě pro vysoký komfort, úspory energií a bezpečnost. Skutečně moderní elektroinstalace.

Tato řada Vám nabízí - vypínačezásuvky 230V , televizní zásuvky, datové a telefonní zásuvky, termostaty levit, žaluziové spínače, zásuvky ve zvýšeném krytí IP44, rámečky a další.

Praktický Levit.

Pro vypínače potřebujete přístroj, kryt a rámeček, dále u zásuvek 230V Vám stačí navíc jen rámeček a dvojzásuvky Levit se dodávají kompletní i s vychytávkou pootočené zásuvky což Vám zajistí zapojit pohodlně dvě zástrčky nad sebe.

Dvojzasuvka Levit

Pro montáž vypínačů a zásuvek ABB Levit do zdi budete také potřebovat elektroinstalační krabice a přívodní kabely.

Nabízíme také další řady vypínačů a zásuvek ABB jako jsou ABB Tango, ABB Swing a Swing L, ABB Element, ABB Time a Time Arbo, ABB Classic, ABB Decento, ABB Neo, ABB Solo a ABB Future linear - vše naleznete v kategorii ABB.

Chci objedtat Levit

Poptávka
Poptejte nás

Pokud máte větší množství zboží, které chcete poptat nebo nenajdete některé produkty v našem e-shopu neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme veškerý elektromateriál a rádi Vám cenovou nabídku zpracujeme. Můžete nám jí zaslat na e-mail elep@elep.cz případně volejte 603 516 642.